My Medicine

My-Medicine မှ ဆေးဝါးများကို တစ်နိုင်ငံလုံး အိမ်အရောက် ပို့ဆောင်ပေးနေပါပြီ။ ရန်ကုန်မြို့အတွင်း ၂၄ နာရီအတွင်း အိမ်အရောက်ပို့ဆောင်ပေးပါသည်။
HAPPYCHRISTMAS coupon with every order.
Complete your order to get 1000ks off now.

Your cart is empty

Browse Shop

Dologan Denk

Ks 3,900

This medicine requires doctor's prescription

Selling Unit 1 Card (10 Tablets)
Packing Size 1 Box (10 x 2 Cards)
Made in Germany
Paracetamol 250 mg ,Ibuprofen 200 mg, Caffeine 50 mg

In stock

In stock

Description

Actions and Indications
  • Indicated for mild to moderate pain, migraines, arthritis, fever and colds
  • Broad spectrum of activity – combination of different synergistic effects
  • More rapid onset of action and stronger effects – via caffeine adjunct
Direction
  • As directed by the physician.
Potential Side Effects
  • Heartburn
  • Indigestion
  • Stomach pain
  • Diarrhea
  • Vomiting blood
  • Stiff neck
  • Headache
  • Fever
  • Swelling of the face, tongue or throat
  • Difficult breathing

 

ဆေးအာနိသင်နှင့် သောက်သုံးနိုင်သော အခြေအနေများ
  • သာမန် သေးငယ်သောနာကျင်ကိုက်ခဲမှုများမှ အလယ်အလတ်ရှိသော နာကျင်ကိုက်ခဲမှုများ၊ ခေါင်းတစ်ခြမ်းကိုက်ခြင်း၊ အဆစ်အမြစ်ရောင်ခြင်း၊ အဖျားတက်ခြင်းနှင့် အအေးမိခြင်း အခြေအနေများတွင် သုံးနိုင်ပါသည်။
  • မတူညီသော ဆေးဝါးပစ္စည်းများ ပါဝင်ပေါင်းစပ်မှုကြောင့် အလွန်ကျယ်ပြန့်သော အကျိုးအာနိသင်ကို ရရှိစေသည်။
  • ကဖိန်းဓါတ်ပါဝင်မှုကြောင့် အာနိသင်ရရှိမှုကို ပိုမိုမြန်ဆန်စေပြီး အကျိုးသက်ရောက်မှုကို ပိုမို ဖြစ်ထွန်းစေသည်။
သောက်သုံးရန် အညွှန်း
  • ဆရာဝန်ညွှန်ကြားချက် အတိုင်း သောက်သုံးပါရန်။
ဘေးထွက်ဆိုးကျိုးများ
  • ရင်ပူခြင်း
  • အစာမကြေခြင်း
  • အစာအိမ်နာခြင်း
  • ဝမ်းလျောခြင်း
  • သွေးအန်ခြင်း
  • လည်ပင်းကျီးပေါင်းတက်ခြင်း
  • ခေါင်းကိုက်ခြင်း
  • အဖျားတက်ခြင်း
  • မျက်နှာ၊လျှာနှင့် လည်ချောင်း ရောင်ရမ်းခြင်း
  • အသက်ရှူရခက်ခဲခြင်း
Brands:
ALL